ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 08.09

P


Ключові особливості iPhone 14 Pro

Перший тиждень вересня закінчився максимально ефектно: компанія Apple на традиційній осінній презентації представила світові оновлену продукцію, на кілька годин прикувавши до себе увагу мільйонів глядачів.

Після її завершення найгарячіші обговорення точились навколо старших моделей лінійки, оскільки саме ці версії гаджетів зазнали найбільших змін. Що це за зміни і як вони впливатимуть на користування смартфонами, розповідаємо у цій статті.

Ключові особливості флагмана Apple 2022 року

Айфон 14 Pro отримав дисплей Liquid Retina XDR, виготовлений на основі технології підсвітки mini-LED. Діагональ екрана становить 6.1″, роздільна здатність — 2556х1179 точок, а щільність їх в одному дюймі сягає 460 ppi. Пікова яскравість дисплея — 2000 ніт (за умови активного HDR), частота оновлення — 120 Гц (цей параметр є адаптивним). Модель підтримує технологію True Tone.

Pro-версія працює на А16 Bionic, що створений на 4-нанометровому чипі, та операційній системі iOS 16. Об'єм оперативної пам'яті становить 6 Гб, її стандарт — LPDDR5. Підтримується зарядка MagSafe та стандартна Qi.

Основний блок оптики має три модулі (48+12+12 Мп), а також LIDAR. Завдяки цьому пристрій знімає відео у 8К з 60 fps. Фронтальна камера має ті ж самі 12 Мп, але на додаток отримала функцію автоматичного фокусування, а її діафрагма становить f/1.9.

iPhone 14 Pro також отримав оновлення дизайну: відтепер девайс має новий стандартний колір корпусу (фіолетовий), а виріз фронтальної панелі, який користувачі називали «монобровою», став динамічним «островом». Він може змінювати розміри, а також демонструвати сервісні сповіщення.

Перелічені параметри можна вважати ключовими. Отримати більш детальну інформацію про девайси нового покоління можна на сайті магазину АЛЛО.

Що означають всі ці цифри та назви?

Якщо коротко — що користуватись смартфоном буде максимально зручно. Якщо трохи довше:

  •     Дисплей має переваги OLED-екранів і не має притаманних їм вад. При перегляді статичних зображень частота його оновлень знижується до мінімальної для заощадження заряду. Інформація зчитується з екрана навіть у сонячний день.
  •     Система працює швидше й продуктивніше, ніж будь-яка з представлених раніше: смартфон обладнаний фактично найкращим процесором та пам'яттю, які Apple будь-коли створювала.
  •     Блок оптики забезпечує якість зйомки, що відповідає кінематографічним стандартам. Фронтальна камера робить чіткі знімки навіть в умовах низького освітлення, підтримуючи всі попередні нейромережеві технології.

Зміни дизайну означають, що Pro-шки впізнаватимуть всюди і з будь-якого ракурсу, що робить їх ще більш ексклюзивними та підкреслює статус власника. Не маємо сумнівів у тому, що саме це й мала на меті компанія-виробник.

iPhone, техніка, смартфон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.