ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:55 23.12


«Книжка під подушку» знайшла свого читача

22 грудня вихованці полтавського Центру розвитку дитини отримали понад 600 книг, зібраних в рамках акції «Книжка під подушку».

Організатори доброї справи — незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus» — ставили собі дві мети: надати дітям із соціально незахищених сімей і дітям переселенців допомогу та популяризувати серед них читання.

Активісти зібрали понад 1200 книг для дітей різного віку. Серед них - народні казки, твори відомих дитячих письменників, розвиваюча література. Долучилися до акції не тільки полтавці, а й люди з різних регіонів України.

Оскільки організатори отримали величезну кількість книжок, то було вирішено частину з них передати і в інші дитячі установи - їх буде три і з ними вже є попередня домовленість. Таким чином, благодійність полтавців охопить чимало дітей, які з тих чи інших причин не завжди мають змогу отримати яскраву і цікаву дитячу літературу.

У вівторок, 22 грудня, координатори акції завітали до Центру розвитку дитини при БО «Світло надії». «Маґнумці» не тільки передали книги, але й книжкову шафу від полтавки Альони Кохно, яка активно долучилася до акції. Тепер подаровані полтавцями книжки мають свої місця на полицях.

Один з координаторів акції «Книжка під подушку» Денис Старостін говорить, що страшенно радий тому, що так багато полтавців долучилися до цього благодійного проекту:

  - За 2 тижні нам вдалося зібрати понад 1200 книг і це дійсно неймовірно. Тепер у дітей з Центру розвитку буде не лише гарна бібліотека, але й можливість значно розширити свій кругозір.

Долучитися до акції можна за телефоном: 099-416-23-68. Не чекайте нагоди — творіть добро!

 

Роман ПОВЗИК

Книжка, діти

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.