ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 14.03


Коаліція у полтавській міськраді офіційно розпалася

Олександр Удовіченко на спеціальній прес-конференції 14 березня об'явив про вихід депутатів партії "Рідне місто" з коаліції, яка рік представляла більшість у міськраді Полтави.

Лідер партії "Рідне місто" Олександр Удовіченко, підбиваючи підсумки року роботи політсили у полтавській міськраді наголосив, що працювати його колегам довелося у непростих умовах. І зробив кілька резонансних заяв.

Політичні розбіжності тих сил, що збирали у міськраді 23-25 та більше голосів, залишаються неподоланими. Підходи до вирішення питань щодо життєдіяльності Полтави у нас та наших колег докорінно відрізняються

 — сказав Олександр Удовіченко.

Досвідчений політик заявив, що "Рідне місто" у складі шести депутатів міськради виходить із коаліції, яка складала більшість.

Свого часу Мамай став тим "меншим злом", яке ми підтримали, щоб до влади не пройшло "більше", яким був і залишається Матковський. З іншого боку - його на посаду обрала громада. Він законно обраний мер, і він має бути об'єднуючим центром. Повноваження дають йому можливість приймати рішення. Але на жаль, Мамай зайняв позицію невтручання в організацію повсякденної командної роботи. На наш погляд, цим скористалися представники БПП Матковський і Шевченко. Вони пішли на те, щоб знайти більшість, із "каменюкою за пазухою"

 — резюмував лідер "Рідного міста", екс-очільник ОДА та колишній "регіонал".

Особливо дісталося від Удовіченка "на горіхи" Михайлові Шевченку, першому заму Олександра Мамая.

Він веде себе як невіглас, на мій погляд, як психічно неврівноважена людина. У цьому вина та біда міського голови. Ми інформуємо громадськість про те, що наш політичний проект прийняв рішення про відкликання представників "Рідного міста" з органів виконавчої влади у Полтаві

— емоційно відреагував Олександр Удовіченко. І додав: "Неадеквати узурпували владу".

Нагадаємо, що наразі посаду секретаря міськради обіймає представник "Рідного міста" Оксана Деркач.

політика, влада, міськрада, Рідне місто, Олександр Удовіченко, Михайло Шевченко, Олександр Мамай

За темою:

  • У Полтаві хочуть встановити новорічну ялинку: ремонтують 3D-ілюмінацію
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.