ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 28.09


Кобеляцька міськрада висловила недовіру міському голові

Депутати 19-ма голосами (за достатніх 18-ти), проголосували за недовіру обранцю від партії "Довіра", міському голові Олександру Копельцю (на фото).

 


Учора, 27 вересня, Кобеляцька міська рада на сесії висловила недовіру міському голові Олександру Копельцю. За дострокове припинення повноважень проголосували 19 депутатів із фракцій "Слуга народу", "За Майбутнє", "Рідне місто", "Батьківщина", "Наш край" та обрані від ОПЗЖ. При цьому фракція партія "Довіра" проігнорувала голосування.

Виконувати обов’язки міського голови буде секретар міськради Володимир Жуков від "Батьківщини".

Однією з причин зняття Копельця є "війна" за регіональний ландшафтний парк "Нижньоворсклянський" площею понад 23 тисячі га. Обласна рада вже висловлювала бажання керувати заповідними територіями, але у місцевих депутатів є свої плани на парк.

Полтавська ОВА готова запровадити у Кобеляцькій громаді військову адміністрацію. Про таку перспективу кобеляцьких депутатів попереджав начальник ПОВА Дмитро Лунін наприкінці серпня.

Нагадаємо, що прокуратура підозрює Копельця у розтраті бюджету під час ремонту доріг у далекому 2017 році. Він сам називає справу "замовною" — нібито, слідчі не врахували обсяг реально виконаного ремонту.

влада, політика, Кобеляки

За темою:

  • На Полтавщині у червні 141 людина отримала допомогу на догляд за тяжкохворими дітьми
  • Місцевим радам дозволили фінансувати військові підрозділи та голосувати дистанційно
  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.