ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 28.08


Кобеляки отримали у подарунок від італійців мобільний УЗД-апарат

Кобеляцька районна лікарня отримала мобільний апарат УЗД. Такий подарунок у місто привіз італієць Антоніо Ернесто Россі, одружений на полтавці.

 

У Кобеляцькій районній лікарні відбулася приємна подія — до медиків із подарунком завітав італієць Антоніо Ернесто Россі, який мешкає в Генуї. Він передав лікарні мобільний апарат ультразвукового дослідження. Про це інформує місцеве видання "Ехо".

Такий презент став можливим завдяки співпраці Ротарі-клубів двох міст, зазначив керівник громадської організації Віктор Попруга.

"Із Антоніо ми познайомилися у 2016 році. Він із дружиною Тамілою, яка родом із Великої Багачки, відвідував наше місто і побачив пам’ятний знак ротарійцям, який встановлений навпроти міської ради. Італієць був надзвичайно здивований, що в такому маленькому місті діє Ротарі-клуб".

Антоніо є членом Ротарі-клубу "Історичний центр Генуї". Генуезці офіційно визнали кобеляцьких ротарійців своїми партнерами. Зі слів пана Попруги, одна з учасниць "Історичного центру Генуї" є власницею косметологічного салону. Вона вирішила замінити апарат УЗД, яким користувалася п’ять років.

 - Зі мною зв’язався Антоніо і поцікавився, чи не потрібен нашій лікарні такий прилад, — розповів Попруга. — Я зустрівся з головним лікарем Володимиром Казиродом і розповів про це. Він погодився прийняти подарунок.

подарунок, лікарня, УЗД, Ротарі, Генуя, Кобеляки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.