ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 11.07

P


"Кокоєйка - до в'язниці"! Так вимагали люди, але на них наплювали

На сайті Нацагентства з питань державної служби розміщено результати добору на зайняття вакантної посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, де зазначено, що не цю посаду відібрано скандально відомого Володимира Кокоєйка.

"Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави" - так стверджує Конституція України. Отже, і доступ до управління національним багатством, від імені народу, мають здійснювати, чесні та незаангажовані чиновники.

Громадськість Полтавщини активно відстежує кожне кадрове рішення нової влади, адже рівень довіри до представників оновленої влади від партії "Слуга Народу" поки що залишається достатньо високим. А ось можливі кадрові рішення таку довіру значно підірвуть, а в земельній сфері, ймовірно, взагалі знищать. Зокрема, нещодавно на сайті Національного агентства з питань державної служби було розміщено результати добору на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, де зазначено, що не цю посаду відібрано Володимира Кокоєйка.

Якщо новий голова Держгеокадастру – Роман Лещенко - не знає хто такий Кокоєйко і можна теоретично припускати що цю кандидатуру просто "підсунули", то Полтавщина давно знає цього скандально відомого корупціонера. У 2014 році фермери Миргородщини та активісти викрили злочинні схеми тодішнього очільника відділу Держземагентства у Миргородському районі Кокоєйка та спільними зусиллями пояснили цьому псевдочиновнику, що йому не місце на державній службі. Після гучних скандалів, викриттів корупційних схем, Кокоєйко звільнився, але не полишаючи бажання далі дурити селян та фермерів ще два роки попрацював головним спеціалістом із державного геодезичного нагляду. 

Весь цей час Кокоєко намагавсь продовжити свою корупційну діяльність, яка вже неодноразово описувалась у місцевій пресі і всіма неправдами направляв людей до власної кишенькової фірми, через яку у клієнтів можна виманювати гроші або просто шантажувати (типу, хоч і дорожче, але точно допоможуть). Спочатку ця "шарашкина контора" мала назву ТОВ "КЦ Землемір", а згодом, щоби прибрати накопичений шлейф та не повертати клієнтам кошти за невиконані роботи, ця організація припинила свою діяльність, натомість було відкрито нову — ФОП Лесів Р. І., яка по суті продовжила працювати за схемою Кокоєйка на його благо.

У 2016 році всі схеми пана Кокоєйка були остаточно знищені, а дискредитована нанівець репутація і неможливість займатись корупцією, змусили піти з посади та залишити державну службу взагалі.

Наступні чотири роки наш герой плідно зливав інформацію великим агрохолдингам про земельні ділянки і "торгував" вкраденою з попереднього місця роботи інформацією про вільні земельні ділянки та координатами приватизованих земельних ділянок із метою рейдерських захоплень земель, на які прості селяни, не маючи коштів просто не встигали оформити право власності.

Це далеко не повний перелік "заслуг" Кокоєйка, але достатньо для того щоб зрозуміти хто цей негідник. Сьогодні фермери Полтавщини, активісти, учасники бойових дій та всі небайдужі глибоко стурбовані таким можливим кадровим рішенням з боку голови Держгеокадасту Романа Лещенка.

"Не допустимо призначати на посаду начальника Головного управління Держгеокадасту у Полтавській області Кокоєйка, це найгірший варіант для області і означатиме, що партія "Слуга Народу" замість служіння своїм виборцям займається відродженням недобитої корупції часів Януковича. У випадку таких необдуманих кадрових рішень громадськість змушена буде рішуче реагувати, адже коли немає довіри до Кокоєйка, то йому точно не місце на державній службі, а тим більше у галузі земельній, яка незважаючи на корупційні наміри Кокоєйка та можливі необдумані рішення Романа Лещенка все ж залишається у першу чергу національним багатством всіх українців", - пишуть активісти.

скандал, земля, Володимир Кокоєйко, держслужба

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Поліція затримала підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки
  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.