ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:04 10.08


Колектори намагалися відібрати у полтавки 37 тисяч гривень

Мешканка Полтавської області написала заяву до поліції про те, якими аморальними засобами у неї колектори намагалися відібрати 37 тисяч гривень через вчасно не повернутий борг у десять тисяч.

Цю резонансну історію оприлюднив на своїй сторінці у Facebook журналіст Роман Бочкала.

Він передав розповідь народного депутата Ірини Суслової, до якої звернулася у розпачі проста селянка.

До Іри звернулася мешканка Полтавської області. Проста жінка з села. Вона взяла позику 10 тисяч гривень і вчасно не повернула. Але жінка не злодійка і не п'яниця. Совісна і готова була повернути. І віддала в результаті. А незадовго до цього подзвонив колектор . Якийсь Руслан. Надув щоки й прибив його - 27 тисяч. і ще десятка зверху, якщо буде затяжка. Грошей ясна річ не було. Хоч речі з дому винось. та які там речі ... Сам будинок продавати ,

 — повідомив Бочкала.

За його словами, жінка була готова віддати борг, але не раптово накапані "відсотки".  І тоді почалися погрози і жорсткий треш.

Колектори знайшли в соцмережах сторінку невістки боржниці., взяли її фото та зробили колаж з порнознімки. І супроводили текстом з тарифами - нібито вона послуги сексуального характеру надає, щоб свекрусі на борг назбирати. А невістка учителем в школі працює . Хоч в петлю від ганьби лізь. Негідники всім її друзям це розіслали.

Потім сторінку онучки знайшли ... Мати стала видзвонювати колекторів - благати, щоб прибрали бруд. Ті поставили умову - спочатку борг, потім delete .

"Або ти вносиш 17 тисяч сьогодні до трьох годин або я починаю х ... рити твоїх родичів ... Якщо ти до трьох годин не приносиш гроші я х ... рю всіх підряд. Ви будете там просто в шоці ... Просто думаю, за скільки продати тебе. 75 гривень за годину? 80? Твоя мамка винна мені 40 тисяч. Я даю вашій родині хвилин 20-30, після чого це все буде в інтернеті", - цитати слів колектора.

Тепер до справи підключилася народний депутат, а полтавка ще й написала заяву до поліції щодо свавілля колекторів.
 

колектори, борг, свавілля, вимагання

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.