16:45 08.11

"Колос" із Лазірок виграв Суперкубок Полтавщини з футболу

Сьогодні у Полтаві відбувся матч за Суперкубок області з футболу, в якому зустрілися "Олімпія" з Савинців та "Колос" із Лазірок. Виграли віце-чемпіони області - і це перший серйозний трофей в історії клубу.

Олімпія — Колос — 1:2

Голи: Стрельцов 15 — Прядко 11, Саркісян 40.

Олімпія: Пославський, Ковтун, Малик, Богомаз, Пономаренко (Бажан 66),  Дземку, Рудюк (Співак 62), Субочев, Стрельцов, Гриценко (Рудченко 87), Фабунмі. Головний тренер - Олександр Кулик.

Колос: Педько, Панченко, Швей, Голованьов, Доценко, Даценко (Куций 90+4), Реутов, Саркісян (Халілов 75), Шевченко (Мороз 86), Прядко, Харчинський (Таранушич 63, Дюжов 77). Головний тренер - Павло Куций.

"Колос" на полтавському стадіоні "Динамо" реалізував свій перший момент — гравці, які добре знають це штучне поле, вирішили долю епізоду: Валентин Шевченко виконав подачу з глибини поля на Михайла Прядка без перешкод із боку захисників влучно пробив головою — 0:1.

"Олімпія" відповіла швидко після "стандарту" - Владислав Ковтун пробив по воротах, а Микола Педько не зумів впоратися з невеличким рикошетом від голови Стрельцова — 1:1.

Обидві команди мали моменти до перерви, але забив "Колос". Ваге Саркісян після передачі Шевченка обробив м’яч у штрафному майданчику суперників, розвернувся і влучно пробив повз воротаря — 1:2.

У другому таймі суперники мали чимало шансів змінити рахунок, проте уболівальники голів більше не побачили. "Олімпія" змарнувала кілька шикарних нагод - ударам Гриценка та Богомаза не вистачило влучності.

"Колос" здобув перший в історії трофей на обласному рівні, а "Олімпія" програла п'ятий поспіль матч за Суперкубок Полтавщини. До цього володарями трофею, який розігрується з 2014 року, були СК "Полтава", "Велика Багачка" та "Рокита" (двічі).

ВЕСЬ МАТЧ

Новий трофей від нової федерації футболу переможцям вручив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.