16:00 20.10

"Колос" виборов "бронзу" футбольного чемпіонату області

Чемпіоном Полтавщини з футболу стала команда "Олімпія" (Савинці), срібним призером - полтавський "Легіон", а бронзовим - "Колос" із Великих Сорочинців, який в останньому турі розгромив у гостях "Кобеляки".

У суботу, 19 жовтня, відбулися три матчі заключного, 18-го туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорських команд. У Кобеляках вирішувалася доля брозових нагород, які виграв "Колос". Перші два з трьох голів гості забили у Кобеляках, вдало виконавши штрафні удари.

Кобеляки — Колос (Великі Сорочинці) - 0:3 (юнаки +:-)

Лубни — Дружба (Очеретувате) - 1:2 (2:0)

Великі Кринки — Олімпія (Савинці) - 1:3 (0:5)

"Легіон" без гри отримав двома складами по три очки у протистоянні з "Інваспортом", який чомусь завершив турнірну дистанцію за тур до фінішу чемпіонату Полтавщини.

Матч СК "Полтава" - "Ворскла" відбудеться у четвер, 24 жовтня, у Нижніх Млинах. Початок - 15:00 (юнаки - 13:00).

Переможцем першості серед юнацьких складів стали "Лубни". Втім, у ФФП для юнаків придумали додатковий чудернацький турнір між командами-лідерами обох ліг, де й розіграють комплекти нагород.

Тим часом ФФП повідомила, що фінальний матч Кубка Полтавщини між "Олімпією" та "Легіоном" відбудеться за тиждень, 26 жовтня, у Пирятині.