ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 26.09


Команда БТВ святкувала перемогу в 7-й грі сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО

Чергову гру сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в обласному центрі під егідою нашого інтернет-видання, блискуче виграла команда БТВ (29 очок із 36), а її капітан Наталія Потіпко визнана кращем гравцем туру.

У гостинному та затишному клубі "Подіум" цього тижня зібралися 15 команд, які відповідали, як завжди, на 36 авторських запитань. Питання, якщо відверто, виявилися для знавців не такими складними, як здавалося організаторам до звітного туру. Один із висновків, які можна зробити після гри - турнірний рівень і рівень самих команд зростає на очах.

Призери туру отримали в подарунок солодкі смаколики, а БТВ - сувеніри на згадку і традиційну пляшку шампанського від організаторів. Кращий гравець у складі переможців - Наталія Потіпко - отримала спеціальний приз.

Нагадаємо, що стартову гру сезону і гру номер 5 виграла команда "Вабі Сабі", другу гру - "Генератор", третю - БТВ та "Вабі Сабі", четверту - "Вабі Сабі" у тандемі з "Лось Барбудос", а попередню, шосту - "Брама".

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру:

27 cічня 1859 роки жінка настільки сильно вдарила майбутнього кайзера Вільгельма Другого мокрим рушником по спині, що той закричав. Жінку не покарали, навпаки, видали премію. Назвіть професію жінки.

Відповідь: Акушерка. Залік: Повитуха.

Коментар: 27 cічня 1859 року - дата народження кайзера Вільгельма. Пологи проходили важко, хлопчик не дихав, і акушерка вдалася до випробуваного способу.

Гра наступного, 8-го туру сезону відбудеться в середині жовтня у "Подіумі".

 

 

Фото Богдана ПРОСКУРОВА

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля, шоу

За темою:

  • "Лось Барбудос" яскраво переміг у 8-й грі сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО
  • "Брама" перемогла в шостій грі сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.