19:45 03.02

Команда з Полтавщини вийшла до фіналу традиційного футбольного турінру

Команда "Олімпія" "(Савинці) вдало виступає у традиційному передсезонному футбольному турнірі - Меморіалі Олега Макарова. Представник Полтавщини вийшов до фіналу і має чудовий шанс взяти почесний трофей.

Сьогодні, 3 лютого, у Конча-Заспі відбулися півфінальні матчі Меморіалу Олега Макарова з футболу. "Олімпія" з Савинців, яка вдало виступила на груповому етапі, боролася за путівку до фіналу з аматорською "Кудрівкою" з Ірпеня. Команда з Полтавщини пропустила швидкий гол, але до перерви відігралася, а у другому таймі довела матч до впевненої перемоги завдяки голам Субочева, Стрельцова (з пенальті) та Кунєва.

КУДРІВКА (Ірпінь) — ОЛІМПІЯ (Савинці) — 1:4 (Шарило 4 — Кубенко 31 - автогол, Субочев 49, Стрельцов 54-пен., Кунєв 82).
Олімпія: Казаков (Макаренко 84), Богомаз, Тарганчук, Малик, Ковтун, Момот (Рудченко 46), Радченко, Фабунмі (Бажан 59), Субочев (Гулович 90), Кірпіченко (Стрельцов 46), Кунєв (Гриценко 83).

В іншому півфінальному матчі ФК "Джуніорс" (Шпитьки) переміг у серії пенальті вишгородський "Діназ" (основний час - 2:2). Тепер у боротьбі за трофей 5 лютого зійдуться "Олімпія" і віце-чемпіон Київщини за підсумками минулого сезону.

Початок гри у динамівському манежі  в Конча-Заспі — 12:30.