14:25 27.03 1127
На Полтавщині суд визнав незаконною приватизацію майнового комплексу Кременчуцького комбінату хлібопродуктів і повернув майно ККХ державі.
Про це повідомляє прокуратура Полтавської області.
"У 2016 році приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу прийняв рішення про реєстрацію права приватної власності філії "Кременчуцький комбінат хлібопродуктів" ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" загальною площею 21 тисяча метрів квадратних на нежитлові будівлі та споруди місцевого комбінату хлібопродуктів та вніс запис про право приватної власності на це нерухоме майно. Як результат, хлібоприймальне підприємство перейшло у власність приватної структури. При цьому зміна форми власності відбулася без правових підстав", – йдеться у повідомленні.
Відповідно до законодавства, Кременчуцький комбінат хлібопродуктів не підлягає приватизації, а у переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, зазначене підприємство відсутнє. Майно цього підприємства не могло бути приватизоване або корпоратизоване чи включене до статутного фонду.
Прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами визнати незаконним відчуження у приватну власність майнового комплексу філії ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Кременчуцький комбінат хлібопродуктів", які судом були задоволені у повному обсязі.
Таким чином, державі з незаконної приватної власності повернули комбінат хлібопродуктів.