ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 25.04


Комбінат хлібопродуктів виплатив майже три мільйони боргів по зарплаті

Майже три мільйони заборгованої зарплати стягнули цьогоріч із ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" на користь 436 працівників підприємства.


Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). А от невиплата заробітної плати - це одна з найболючіших соціально-економічних проблем держави.

Державні виконавці області докладають максимум зусиль аби недобросовісні роботодавці почали дотримуватися законодавства і заборговані кошти надійшли працівникам.

"Станом на кінець другої декади квітня стягувачам у рахунок погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних із трудовими правовідносинами перераховано 4 759 552 грн", - повідомив очільник полтавської юстиції Олег Тимченко.

В області є й великі підприємства, що заборгували значній кількості робітників гроші, є й маленькі,  де заборгованість складає кілька тисяч, та кожен парцівник повинен отримати зароблені гроші.  

 - Зокрема, 2 902 267 грн стягнули державні виконавці з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" на користь 436 стягувачів з початку цього року – це вагомий результат нашої роботи, - сказав Олег Тимченко

За порушення термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність (штрафи, виправні роботи, обмеження та навіть позбавлення волі). 

гроші, зарплата, борги, виконавча служба, ДП ПКХ

За темою:

  • У Горішніх Плавнях середня зарплата сягнула понад 14 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.