ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:02 01.02


Комісія з благоустрою: снігові брили важко прибирати через вивіски, а деякі підприємці не чистять свою територію

Вадим Ямщиков, голова тимчасової комісії з благоустрою, пояснив, чому не скрізь прибрано снігові брили, а також повідомив, що відстань 15 метрів від офісу та 0.5 метра від бордюру - зона відповідальності підприємців.

Вадим Ямщиков, голова тимчасової комісії з благоустрою, яка займається очищенням міста від снігу, повідомив, що снігові брили і бурульки, котрі висять на дахах і вікнах, не скрізь вдається прибрати через кучугури снігу та вивіски магазинів:

По-перше, автовишок до десяти на місто (ще потрібно, щоб у працівника був на це дозвіл), по-друге є багато недоступних місць через купи снігу або вивіски магазину, біля якого неможливо прибирати, бо дуже велика вірогідність її пошкодити. Дуже прикро, що сьогодні травмовано дві людини і одна з них померла...

Разом із тим, депутат поскаржився на власників приміщень на перших поверхах будинків та адмінбудівель з те, що вони не чистять сніг. Стверджує, що дисциплінарні покарання для них мають бути - аж до розірвання угоди про оренду:

Вину за чистку тротуарів ми повинні покладати не лише на місто, а і на приватних підприємців. Варто лише озирнутися і побачити їхню халатність. Управління з благоустрою говорить, що приписні штрафи на них мало діють. За нормами, 15 метрів від будинку і 0.5 метра від бордюру - на відповідальності підприємця. Тому дав доручення управлінню з благоустрою в нових договорах про оренду більш чітко прописати відповідальність підприємців перед містом, і якщо останні систематично порушують вимоги - прописати можливість розірвання цих договорів.

Нагадаємо, що в Полтаві жінка померла від падіння на неї снігової брили, а вулиці залиті водою через невивезений і нерозчищений сніг.

Лесь ГАВРИЛОВ

Ямщиков, Свобода, благоустрій, бурульки, смерть, сніг, відлига, вулиці

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.