ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 24.10


Компанія, що збудувала найдовший у світі морський міст, працюватиме на Полтавщині

Новий міст через Дніпро на Полтавщині будуватиме компанія CRBC. Зараз йдуть необхідні погодження і підготовчі процедури. А днями CRBC здала один зі своїх останніх об’єктів — найдовший у світі морський міст у Китаї. 

Днями у Китаї відкрили найдовший у світі морський міст. Його протяжність — 55 км. Міст з’єднує Гонконг із материковою частиною країни. Проклали міст і над водою, і під землею — у тунелі під Південно-Китайським морем. Раніше шлях цим маршрутом займав кілька годин, тепер — півгодини, повідомляє прес-служба ОДА.

Працювала над проектом корпорація CRBC. Це одна з найбільших інжинірингових та будівельних компаній у світі. Вона спеціалізується на глобальних інфраструктурних проектах: магістралях, залізницях, мостах, портах та тунелях. 

На Полтавщині корпорація CRBC працюватиме над будівництвом нового мосту через Дніпро. У березні голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав меморандум про співпрацю з її українським представництвом. Цей об’єкт — стратегічний для всієї центральної України. Міст з’єднуватиме східну і центральну частини країни.

 — Ми відкриті для інвестицій і маємо необхідну підтримку Уряду. Я не просто так завжди кажу: "Приходьте і робіть, ми створимо для цього всі умови". На цей заклик реагують такі потужні компанії — значить, ми все робимо правильно, — наголосив Валерій Головко.  

Корпорація має врахувати і проблему Крюківського мосту. Цей об’єкт знаходиться у критичному стані. Його реконструкція має стати складовою частиною будівництва нового мосту. 

Компанія CRBC зацікавлена і у реалізації інших інфраструктурних проектів на Полтавщині. Крім того, має підтримувати соціальні ініціативи в області після початку будівництва мосту. 

проект, інфраструктура, міст, Китай, співпраця, інвестиції

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.