ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 18.05


Компанія "Ferrexpo" передала партію гумдопомоги для переселенців

Унаслідок війни багато громадян вимушені були залишити свої домівки та переїхати до інших регіонів України. Одним із таких місць для переселенців стала Полтавщина, а сам обласний центр прийняв понад 113 тисяч тимчасово переміщених осіб із Харківської, Сумської, Донецької та Луганської областей, із яких понад 60 тисяч - діти різного віку.

 

Колектив Полтавського академічного обласного театру ляльок із перших днів війни став місцем надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям і, відповідно до оцінки потреб, звернувся до керівників гірничодобувних підприємств компанії з проханням про надання необхідних для родин з дітьми речей: побутової хімії, засобів гігієни, підгузків, іграшок, дитячих візочків та ліжечок.

"Ferrexpo" негайно відгукнулась на звернення і направила відповідний вантаж до гуманітарного хабу. Зокрема було передано 20 дитячих ліжечок, 50 прогулянкових візочків, понад 1000 пачок підгузків, понад 4000 одиниць гігієнічних засобів, дитяче харчування та ін. Загальна вага партії допомоги склала понад п'ять тонн. 

До вирішення організаційних питань щодо отримання вантажу долучився менеджмент та тренерський склад футбольного клубу "Ворскла", який також є активним учасником реалізації гуманітарних проєктів та ініціатив керівництва компанії "Ferrexpo" та її основного акціонера Костянтина Жеваго. Вартість партії допомоги становить понад 550 тисяч грн.

"Усі мали дещо інші плани на цьогорічну весну: театр готував прем’єри вистав, спортсмени готувалися до відповідальних матчів. Наразі митці займаються вирішенням гуманітарних питань вимушено переміщених осіб, а тренери та футболісти надають гуманітарну допомогу тим, хто найбільше її потребує. До нас звернулися волонтери з Полтави, і ми не могли залишити без допомоги людей, що втратили свої домівки", - сказав Юрій Химич, керівник програм корпоративної соціальної відповідальності "Ferrexpo" в Україні.

Компанією "Ferrexpo", яка входить у топ-3 світових експортерів високоякісних залізорудних окатків із виробничими потужностями в Україні, створено Спеціальний Гуманітарний фонд, розподіл коштів із якого координується керівництвом підприємств компанії в Україні у тісній співпраці з представниками органів влади.

допомога, війна, переселенці, Ferrexpo

За темою:

  • У Полтаві судитимуть посадовицю, яка привласнила "гуманітарку"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.