ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 15.01


Комунальники пропонують відокремити на кладовищі дитячий сектор

На Розсошенському міському кладовищі хочуть виділити спеціальний сектор для поховання дітей. Для цього потрібно закласти до бюджету громади на 2022 рік три мільйони гривень.

 

Про це днями повідомив заступник міського голови Полтави Євген Ричка, інформує Зміст. За його словами, частково ця територія уже облаштована як сектор для дитячих поховань, тому Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради пропонує зрівняти територію: "Щодо дитячого кладовища, воно частково є, але воно з’єдналося з загальним. Є така пропозиція використати територію на Розсошенському цвинтарі, де стоять бетонні блоки. Раніше там відспівували людей. Це місце потрібно розрівняти, зробити його окремим для дітей, розробити проєкт і виділити красиво. Це місце зараз пустує".

Депутат Едуард Волков на засіданні комісії розповів, що на цій території логічно було би створити церемоніал для прощання з померлими. Схожа локація є на Боженківському кладовищі. За його словами, спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування повідомляв, що церемоніал на цьому цвинтарі потрібен, але не обрахували потребу з бюджету на облаштування.

На утримання кладовищ підприємству планують виділити 4 млн грн. Ці кошти необхідні для вивезення сміття та якіснішого прибирання цвинтарів у місті та приєднаних селах.

влада, гроші, діти, кладовище

За темою:

  • Рух транспорту продовжили до міських цвинтарів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.