ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 04.06


Комуністичні символи демонтували в Карлівській громаді

На Полтавщині демонтували зображення серпа й молота. Про це повідомили в телеграм-каналі "Декомунізація. Україна".

У Карлівці демонтували серп і молот, зображені на стелі, що належить місцевому підприємству. Символи радянської епохи зішкребли, а стела стоїть.
Джерело – «Декомунізація. Україна»

Раніше в Карлівці вдруге демонтували погруддя комуністу Підгорному. Після першого демонтажу пам’ятник цьому діячеві повернули у 2020 році. Поки поліція встановлювала законність повернення, росіяни розпочали повномасштабну війну й обстріляли Карлівку. 

Після того, як 7 травня росіяни здійснили ракетний обстріл об'єкту інфраструктури у Карлівці й 11 травня завдали удар по інфраструктурі Карлівської громади ракетою, яку виготовили у 1960-х роках, погруддя демонтували.

На Полтавщині триває декомунізація: в області не залишилося пам’ятників чапаєву – останній демонтували в селі Харківці Миргородського району. Зараз пам’ятник російському більшовикові перебуває в Гадяцькому краєзнавчому музеї. Надалі його планують перемістити до філії Державного історико-культурного заповідника «Парк радянського періоду» в Путивлі.

Також з публічного простору прибрали пам’ятник засновнику комуністичної партії Болгарії дмитру благоєву.Нагадаємо, що на Полтавщині зупинили роботу музею сталінського письменника Максіма Горького.

демонтаж, Карлівка, декомунізація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.