19:28 24.11 2097
Акустичний концерт гурту ДМЦ у Полтаві буде благодійним, а зібрані кошти підуть дітям одного з інтернатів на Полтавщині.
Кошти, отримані від продажу квитків на акустичний концерт полтавського гурту ДМЦ, який відбудеться 25 листопада в "Муза-барі", будуть направлені на благодійність. А саме — на потреби Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського.
Про це наші кореспонденти дізналися від організаторів концерту.
Нагадаємо, що члени Громадської спілки "Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО" направили звернення до УСБУ в Полтавській області з вимогою заборонити виступ гурту, який наразі дислокується у Росії. Але підстав для цього СБУ не знайшла.
ДМЦ — українська музична група, заснована у 2002 році у Полтаві. Її лідер і соліст — Андрій Гречаник сім років працював журналістом на одному з місцевих телеканалів.