ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 18.11


Кондукторка висадила дитину з автобуса через незадовільний стан купюри

Днями у Кременчуці кондукторка виставила дитину з автобуса через те, що їй не сподобався стан купюри, а у дівчинки при цьому не було інших грошей. 

 

Цю історію розповів своїм читачам Кременчуцький ТелеграфЪ із посиланнням на одну з місцевих груп у соцмережах.

"Сьогодні, 13 листопада, від зупинки «Героїв України» поверталася моя донька (з додаткових занять), о 19:50 (на дворі темрява). При оплаті за проїзд кондуктору автобуса №25 не сподобалася купюра у 20 грн (трохи пошкоджена), вимагала інші гроші, але в неї інших грошей не було на що кондуктор демонстративно змусила неповнолітню дівчину вийти з транспорту. Прикро, що жодна людина в транспорті не стала на захист дитини, яку привселюдно неадекватний кондуктор висадила на темну вулицю і це під час війни… Далі будемо із цим розбиратися вже з ними. Дитина така, що сперечатися не буде… Вийшла розгублена просто з автобуса", — йдеться у повідомленні.

— Я звернулася до управління, керівництво перепросили та обіцяли вжити заходів, щодо кондукторки, — розповіла Юлія, мама дівчинки.

Відповідно до пункту 2.13 Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні, затвердженого постановою правління Нацбанку України від 15 грудня 2004 року №637, підприємства (підприємці) при розрахунках зі споживачами за готівку зобов’язані приймати у сплату за продукцію (товари, роботи, послуги) без обмежень банкноти й монети (у тому числі зношені банкноти й монети) всіх номіналів, які випускає Нацбанк України в обіг і які є дійсним платіжним засобом і не викликають сумніву в їх справжності.

Як передбачено пунктом 4 Правил визначення платіжних ознак та обміну банкнот, розмінних і обігових монет національної валюти України, затверджених постановою правління Нацбанку України від 23 жовтня 2013 року №422, фізичні та юридичні особи зобов’язані без будь-яких обмежень приймати зношені банкноти за всіма видами платежів і для переказів, а банки для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для обміну на придатні до обігу банкноти.

Отже, кондуктор або водій, який продає квитки у транспорті, не має права не приймати пошкоджену купюру, а тим паче виставляти через це пасажирів за двері громадського транспорту.
 

транспорт, скандал, діти, Кременчук

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Поліція затримала підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки
  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.