ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 17.09


Розробка бренду Полтави - під загрозою зриву

17 вересня 2020 року компанія "R9 agency", яка виграла конкурс, офіційно вийшла з участі у проєкті щодо розробки бренду Полтави.

Про це повідомили на телеграм каналі розробників «Полтава – місто твоїх».

Ми провели не одну годину в стратегічних роздумах, і ми не вважаємо, що маємо моральне право демонструвати лише своє бачення бренду міста, хоч воно і було б побудоване на основі маркетингової стратегії створеної зусиллями міської ради разом з містянами, бо це не наш особистий бізнес "місто Полтава" і навіть не бізнес-партнер який замовляє в нас таку послугу - тому брати участь у створенні мають право не тільки наша агенція. І справа не в регаліях, коротких строках, гонорарах чи політиці - справа у єдності, командності заради спільної мети, а в цьому питанні досягнути її вкрай важливо, і тому не один бар'єр існує на сьогодні

- сказано в повідомленні.

Заступниця міського голови Полтави з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко прокоментувала вихід R9 agency з конкурсу:

Ви ж бачили всі відгуки в Фейсбуці, як сприйняли його колеги. Замість того, щоб підтримати молодих хлопців, об’єднатися в хакатоні й провести роботу для результатів міста, ми отримали в результаті таку негативну реакцію

- сказала вона.

Нагадаємо, R9 agency представила свою розробку дизайну бренду Полтави на конкурсі 10 вересня. Після цього більшість коментаторів у соціальних мережах висловилися негативно щодо запропонованої концепції бренду.

Кошти на розробку бренду виділяє Проект ПРОМІС.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови з економічних питань, зауважила, що тепер Полтава може втратити можливість отримати допомогу від Проєкту ПРОМІС:

 — Тепер полтавці можуть не встигнути провести новий конкурс,  ризикуючи взагалі з таким відношенням втратити можливість фінансування зі сторони партнерів.  

дизайн. конкурс, бренд

За темою:

  • У Полтаві оголосили конкурс на розробку дизайну бренду міста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.