ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 05.04


Коронавірус: на Полтавщині вдесятеро збільшили кількість мобільних бригад

В Полтавській області збільшили кількість мобільних бригад, що виїжджають за підозрами щодо коронавірусу.

На Полтавщині кількість мобільних оперативних бригад, які виїжджають до хворих людей із підозрами на COVID-19, збільшили 56. Про це на брифінгу повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

 

Саме вони будуть першими приймати виклики і проводити діагностику коронавірусу за допомогою експрес-тестів. Це – наша медична передова. Ми продовжуємо збільшувати кількість лікарів, які можуть бути задіянні у боротьбі з COVID-19, – сказав Олег Синєгубов.

–  Хочу ще раз наголосити тестування полтавцям проводиться безкоштовно. А якщо лікарі мобільної бригади констатують погіршення стану пацієнта, до нього одразу виїде швидка допомога, щоб госпіталізувати.

За інформацією очільника області, на Полтавщині вже використано більше 100 швидкісних тестів, і більше 30 тестів-ПЛР у лабораторії. Їхню кількість щодня поповнюють.

Зокрема, до Києва прибув черговий вантаж із Китаю – це кілька десятків тисяч респіраторів, костюмів захисту, 300 тисяч експрес-тестів, а також 40 тисяч пар захисних окулярів.

Окремою доставкою до України вже прибули 100 тисяч ПЛР-тестів.

Уночі Полтавщина знову отримала 1320 захисник окулярів для лікарів, 700 масок і 29 наборів для діагностики коронавірусу.

 

коронавірус, карантин, засоби захисту

За темою:

  • У Новогалещинській громаді виявили африканську чуму свиней
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.