ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 19.09


Корупція: мерія Кременчука купувала лазні для військових у "своїх людей"

Імітація тендерів: мерія Кременчука купувала "у своїх" військові лазні. Умови тендерів прописували під конкретні товари, які поставили фірма депутата міськради та фірма, якою володіє донька ексмера Олега Бабаєва.

Першу закупівлю на два лазневі комплекси на 4 млн грн виконком провів 8 лютого. Тендерна документація була виписана під конкретного постачальника, адже містила занадто деталізовані характеристики та короткий термін поставки. Конкурентів на тендері у фірми-переможця, яка, до речі, належить депутату міськради, не було.

 Далі тендери на подібні лазні місто оголошувало ледь не щомісяця. Технічні вимоги, в яких прописували навіть рік виготовлення, значно звужували коло постачальників. Та конкуренція все ж таки була.

Проте виконком щоразу відхиляв найбільш вигідні пропозиції. Цікаво, що переможцем усіх наступних чотирьох тендерів стала фірма дочки колишнього мера міста. У підсумку ця компанія отримала понад 38 млн грн.

 Але ж це для військових? Головне, що купують, і на цих закупівлях місто могло переплатити чи не вдвічі.

Журналістка переглянула аналогічні закупівлі у Prozorro і виявила, що комплекси схожої комплектації інші замовники купують по 1,1 млн грн. Кременчук же купував по 2-2,5 млн грн.

Детальніше пише «Кременчуцький телеграф» —  https://bit.ly/3r2CIQD

 Але і це не найцікавіше. Для цих лазень виконавчий комітет Кременчуцької міської ради закупився причепами — за прямими договорами. До того ж, 13 з них купили в улюбленого постачальника ТОВ «Активбуд-М», у якого вже купували напряму і з переплатою ноутбуки: https://bit.ly/48h0fy8

 І редакція Кременчуцький ТелеграфЪ, і DOZORRO надсилали запити до Кременчуцької міськради з проханням показати договори на ці причепи. Але там відповіли: це — секретна інформація.

корупція, скандал, Кременчук

За темою:

  • Заарештований гелікоптер Жеваго передали ЗСУ
  • Судять полтавського посадовця, який за гроші допомагав браконьєрам
  • Депутата Полтавської облради підозрюють у заволодінні 100 тисяч гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.