ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 28.10


Жеваго йде з посади гендиректора "Ferrexpo"

Олігарх Костянтин Жеваго йде з посади генерального директора "Ferrexpo". Про своє рішення він особисто повідомив раду директорів компанії. Проте, зауважив, що це - тимчасово.

Ексвласник банку "Фінанси та кредит" Костянтин Жеваго з власної ініціативи залишає посаду генерального директора компанії Ferrexpo, мажоритарієм та CEO якої він є.

Відповідне повідомлення було оприлюднено Ferrexpo на Лондонській фондовій біржі у понеділок, 28 жовтня, повідомляє ubr.ua.

У заяві компанії зазначається, що рішення тимчасово відсторонитися від посади головного виконавчого директора групи, дасть змогу Костянтину Жеваго зосередитися на вирішенні певних питань в Україні, що стосуються одного з підприємств, якими він володів до 2015 року. Мова, звісно, про банк.

Виконувати обов'язки гендиректора рада директорів доручила фіндиректору Крісу Меве, на додаток до його фінансових обов'язків.

Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю якої є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі. Основними споживачами продукції Ferrexpo є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США. Акції компанії котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

бізнес, Ferrexpo, Костянтин Жеваго, звільнення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.