ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 19.11


Костюмовані кінні полювання відбулися під Полтавою

Унікальне кінне дійство, що переносить учасників у традиції знаті 18-го століття, влаштували у селі Михайлівка Диканського району Полтавщини.

Про це ЗМІСТу розповів організатор заходу та голова кінно-спортивного клубу Vladus riding club Владислав Панасенко.

Він говорить, що таке інсценоване кінне полювання з собаками спеціальної породи хортами, провели 14 листопада. Бажаючих виявилось так багато, що деяким довелося відмовити. Спеціально для участі на Полтавщину приїхали люди з Києва, Сум, Харкова.

Більшість костюмів організатори створювали власноруч і здавали в оренду учасникам, а деякі учасники  прибули вже у власних вбраннях.

У кінному  імітованому полюванні можуть брати участь,  як новачки, так і професіонали.  Наприклад, минулого тижня  було кілька людей  які вперше  їздили верхи.

Влад Панасенко розповідає,  що одразу з ними  проїжджали  маршрут на повільних алюрах.

Фото Юрія Репало 

Кількість учасників обмежена,  адже це пов'язано з кількістю коней. Глядачів  на це  дійство  не запрошують і важливо, щоб всі були в костюмах аби цілковито відтворити атмосферу тих часів.

На полювання виїздять і карети, тому частину маршруту учасники їдуть верхи, а потім в упряжках.

Дійство відбувається на території регіонального ландшафтного парку «Диканський». Владислав Панасенко говорить, що це історичні місця, бо тут у князів Кочубеїв був кінний завод і навіть критий манеж. Вони займалися верховою їздою і теж влаштовували подібні полювання.

Вартість участі становить 1 тис. грн. Сюди входить супровід усього дійства, фуршет польовою кашею, фото та відеозйомка. Костюмоване кінне полювання триває майже 3 години.

Під час кінного полювання жодна тварина не постраждає, адже це імітоване дійство. Організатор розповідає, що вони будуть влаштовувати такі заходи приблизно раз на два тижні.

Записатися та отримати та інформацію про участь у кінному полюванні можна телефоном 0968765860.

Крім цього у клубі Vladus riding club не перший рік влаштовують кінно-спортивний табір для дітей «Вітер змін», де вони навчаються їздити верхи на конях та проводять час на природі біля річки.

Також, на базі кінно-спортивного табору проводять навчання «конкуру» та «джигітовці» –  виконанню трюків на конях.

 
 

коні, костюмовані полювання

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.