ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 30.08


Котельні області підготували до опалювального сезону

Підприємство "Полтаватеплоенерго" інформує про те, що 92% котелень області вже готові до нового опалювального сезону. Наразі прийнято комісією 84 котельні із наявних 91.

 

Сьогодні вже 92% котелень Полтавської області до наступного опалювального сезону готові. За словами теплоенергетиків, попри воєнний стан всі підготовчі роботи йдуть згідно із затвердженим графіком. Про це повідомили у ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

Як зазначив технічний директор Володимир Пасічко, підготовлено та прийнято комісією 84 котельні із 91.

"Підприємство експлуатує 91 котельню, 32 центральних теплових пункти та майже 215 км теплових мереж в двохтрубному вимірі. На сьогодні підготовлено та прийнято комісією 84 котельні, це 92% від загальної кількості, також відремонтовано близько 214 км теплових мереж, це 99% від запланованих", – зазначив Володимир Пасічко.

На планові ремонти підприємство витратило 31 млн грн. Наразі триває реконструкція котельні по Квітучій, 6-к. Модернізацію котельні по вул. Миколи Дмитрієва 7, за словами Володимира Пасічка, завершать наступного року. У котельні по вул. Старий Поділ, 12, цього літа замінили димову трубу.

“Це труба сучасна, вона ізольована, внутрішня поверхня з нержавіючої сталі, антикорозійна. Ми розраховуємо, що вона увесь нормативний строк 30 років відпрацює без зауважень. Та труба, яку ми замінили, вона навіть при демонтажу розвалилася. Вона вже потребувала негайної заміни, що ми в цьому році і зробили”, – розповів технічний директор ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

Крім цього, відремонтовано один теплопункт, на одному ще тривають реконструкційні роботи з облаштуванням автоматичної подачі теплоенергії в залежності від температури зовнішнього повітря. Разом з тим, через зношеність обладнання не має 100% гарантії безаварійної роботи.

"За умови наявності енергоносіїв готові розпочати своєчасно, не можна гарантувати, що не буде аварій, тому що зношеність обладнання велика. У підприємства є всі можливості, персонал, необхідні матеріали, щоб оперативно ліквідувати ці аварії і споживачі не відчули відключення від послуг", – пояснив Володимир Пасічко.

Також у "Полтаватеплоенерго" наголосили, що цієї зими у квартирах стане трохи прохолодніше, але температура повітря суттєво не знизиться, не буде нижчою за норму. Як пояснив Володимир Пасічко, це пов’язано з чинниками, що не залежать від підприємства.

"Як відомо, урядовою постановою ціна на газ залишена без змін, але обсяг природного газу, який ми можемо використати для населення, у порівнянні з минулим роком цьогоріч зменшиться на 10%. В такій ситуації майже гарантовано будуть періоди, коли споживачі не отримають достатньої кількості тепла і це призведе до зниження внутрішньої температури в квартирах", – додав він.

Усі підготовчі роботи до опалювального сезону полтавські теплоенергетики мають завершити до кінця серпня, а вже наприкінці вересня розпочнуть пробні топки.

тепло, опалення, Полтаватеплоенерго, котельня

За темою:

  • Жителям Алмазного відтермінували постачання гарячої води
  • На Полтавщині готові до евакуації у разі пошкодження об’єктів теплопостачання
  • Із 26 вересня у Полтаві запустять опалення в тестовому режимі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.