ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 19.10


Котельні та теплові мережі готові до опалювального сезону

Технічно всі котельні і теплові мережі підприємства "Полтаватеплоенерго" повністю готові постачати тепло у оселі своїх споживачів. 

 

Коли впродовж трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря буде нижчою за 8 градусів тепла, у Полтаві опалювальний сезон буде розпочато. Про це повідомили у пресслужбі ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

"Вже другий рік поспіль "Полтаватеплоенерго", як і решта підприємств ТКЕ, стикаються з проблемою дефіциту обсягів газу за "фіксованими цінами", визначеними у договорі "Нафтогаз Трейдинг" — 7420 грн за 1000 кубометрів. Причина нестачі цих обсягів полягає в тому, що "Нафтогаз Трейдинг" визначав їх самостійно як середньоарифметичне значення споживання газу підприємствами ТКЕ за останні три роки. А цьогоріч Міністерство регіонального розвитку ще й зменшило ліміти використання блакитного палива для підприємства, щомісяця на 10%. І найбільш складно не перевищити ці ліміти газу саме у перехідних місяцях – жовтень і квітень, адже тоді підприємству доведеться втрачати понад 3 мільйона гривень щодоби", – пояснили у пресслужбі підприємства.

Також на підприємстві наголосили, що зі свого боку адміністрація "Полтаватеплоенерго" і керівництво області роблять все від них залежне, аби у найближчі дні всі полтавці зустріли початок опалювального сезону у теплих і комфортних умовах.

тепло, опалення, Полтаватеплоенерго, споживач

За темою:

  • Як зігрітися без централізованого опалення: поради "Полтаваобленерго"
  • У Полтаві діятиме понад 100 пунктів обігріву
  • Упродовж кількох днів Кременчук буде з теплом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.