ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 05.01


Котов знову керуватиме медициною Полтави

Після звільнення Вікторії Лози виконувати обов’язки керівника Департаменту охорони здоров'я Полтави з 4 січня почав Сергій Котов. На цю посаду вже оголошений відповідний конкурс.

Сергій Котов повідомив сайту Коло, що наразі він вникає у суть справ і обіцяє бути для медіа відкритим.

За його словами, начальником управління охорони здоров'я наразі буде Вікторія Засядько,  а він – в. о. начальника Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтави. 

Конкурс на заміщення посад відбудеться в кінці січня.

Чи правдива інформація, що шириться у соціальних мережах про примусове звільнення головних лікарів із посад, тиск Котов пояснив так:

Громада обрала головою Олександра Федоровича Мамая, тож він має право обирати, з ким йому буде комфортно працювати та хто очолить медичні заклади міста. Тому можуть бути зміни. 

Нагадаємо, у кінці грудня з посади очільниці Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтави пішла Вікторія Лоза. Слідом за нею пішли багато керівників управлінь та комунальних підприємств, заступників міського голови. 

Сергій Котов – попередник Лози, керував медичною сферою Полтави багато років за каденції Олександра Мамая. Його звільнили за каденції виконувача обов'язків міського голови Олександра Шамоти. 

Тоді для обох (Сергія Котова та Олени Бабенко) таке швидке звільнення стало несподіванкою. Сергій Котов відмовився коментувати ситуацію, а Олена Бабенко розповідала, що була шокована такою звісткою, хоча й розуміла неминучість свого звільнення.

медицина, нові призначення

За темою:

  • На Полтавщині від коронавірусу вже померло 856 людей
  • За добу на Полтавщині двоє людей померли від ускладнень після COVID-19
  • Три хвилини уві сні: як проводять гастроскопію в Оксфорд Медікал?
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.