15:22 02.12

Ковальчук знову виграла "срібло" чемпіонату світу з більярду

У Тюмені (Росія) відбувся чемпіонат світу з більярдного спорту у "Вільній піраміді", за підсумками якого Анастасія Ковальчук із Кременчука завоювала срібну медаль у першості серед жінок.

У підсумковому турнірі 2018 року, в якому виступали найрейтинговіші спортсменки світу, Анастасія Ковальчук в 1/8 фіналу перемогла Крістіну Гудзь (Ростов-на-Дону, Росія) - 5:1, у чвертьфіналі - Ганну Котляр (Київ, Україна) - 5:3, у півфіналі - Дарину Михайлову (Красноярськ, Росія) - 5:4, а у фінальному поєдинку, який тривав 2 години 11 хвилин, кременчужанка програла Діані Мироновій (Москва, Росія) - 2:5.

До срібної медалі чемпіонату світу наша землячка додала призовий бонус - 100 тисяч рублів та 18,5 пунктів до свого міжнародного рейтингу.

Отже, 2018 рік Анастасія Ковальчук завершила на другій позиції світового рейтингу у "Вільній піраміді" серед жінок. Протягом останніх трьох тижнів кременчужанка завоювала дві срібні медалі світових чемпіонатів у "Вільній піраміді": командного (в ігрових парах) та особистого.