ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 09.02


Кожен сьомий полтавець із дозволом на виїзд від ОВА, не повернувся з-за кордону

Полтавська ОВА під час повномасштабного вторгнення видала найменше серед інших областей дозволів на виїзд чоловікам за кордон. Проте має найбільший показник неповернень – 15 відсотків.

 

Полтавська військова адміністрація має найвищий рівень неповернень чоловіків у країну після того, як ті отримали бронь та виїхали за кордон. Про це повідомили представники Тимчасової слідчої комісії з питань можливих порушень законодавства у сфері гуманітарної допомоги та неефективного використання майна у Полтаві, повідомляє Зміст.

Полтавська ОВА за весь період повномасштабного вторгнення видала найменше дозволів на виїзд чоловікам за кордон. Проте наразі вона має найбільший показник неповернень – 15% чоловіків не повернулося в країну після перетину кордону.

Після введення воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати за кордон. Чоловіки, які незаконно перетинають кордон з іншою державою мають нести відповідальність за законом про незаконний перетин кордону під час воєнного стану.

скандал, ОВА, влада, війна, корупція

За темою:

  • Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини
  • У Полтаві за тиждень відбудеться загальноміський день прибирання
  • Ворог атакував інфраструктурний об'єкт під Полтавою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.