ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:14 06.01


Кожен тридцятий полтавець лише за минулий рік замовив закордонний паспорт

2015 року жителі області замовили 48 628 старих і нових закордонних паспортів. А цього року чиновники очікують, що кількість замовлень біометричних паспортів перевищить традиційні.

Минулого року управління Державної міграційної служби в області оформило 48 628 замовлень від громадян України на виготовлення біометричних документів та закордонних паспортів без електронного носія.

З них 22 852 закордонних паспорти, що містять безконтактний електронний носій, 25 776 - документи старого зразка.

Про це виданню Poltava365.com повідомила головний спеціаліст прес-служби УДМС України в Полтавській області Наталія Терещенко.

Для порівняння: населення області на 1 лютого 2013 року становило 1 466 786 осіб. Таким чином, паспорт отримав приблизно кожен 30-й житель області.

За прогнозами спеціаліста, цього року на Полтавщині біометричних паспортів буде видано більше, ніж традиційних. Це стане можливим через спрощення процесу оформлення документів для виїзду за кордон з 1 січня.

Прискориться й сам процес їхньої видачі. Це пояснюється, зокрема, і тим, що починають діяти зміни у законодавстві щодо зняття обмежень на виїзд за кордони України. Таким чином у міграційних службах не вимагатимуть будь-які довідки, які були потрібні для виготовлення закордонного паспорту раніше (наприклад, про несудимість і т.ін.).

Аби оформити закордонний паспорт, необхідно звернутися до територіального органу, де встановлені робочі станції з комплектом обладнання для оформлення документів та зняття біометричних даних. У Полтаві вони знаходяться за адресою: пров. Шкільний, 4 та вул. Луценка, 19а.

У випадку запитань відомство просить їх адресувати на номер гарячої лінії Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області (05322) 51-02-45.

Анна СОЛТОВСЬКА

паспорт, закордон, виїзд, міграція, Полтавщина, біометричний паспорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.