ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 21.10


Кращим спортсменам Полтави вручили грошові премії

За досягнення у 2019 році полтавці - чемпіони світу та Європи у різних видах спорту, отримали дипломи та грошові винагороди від міської ради.

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

У міській раді згідно з рішенням міськвиконкому за досягнення в 2019 році нагородили кращих спортсменів міста  — чемпіонів світу та Європи. Їм вручили дипломи та грошові винагороди.

"Були раніше чемпіонські титули, звісно, але такого рівня – це перша нагорода. Важко навіть передати словами наскільки вона була довгоочікувана і скільки праці, зусиль довелося докласти для її здобуття. Приємно, що всі ці зусилля не проходять непоміченими. І справа не в грошах навіть — в увазі. Дивлюся зараз як останній рік розвивають спортивні заклади, оновлюють інвентар, форму, амуніцію спортсменів. Це дорогого вартує",

- говорить Ольга Корсун чемпіонка Всесвітньої Універсіади з легкої атлетики, вихованка ДЮСШ №1, а нині школи вищої спортивної майстерності.

Нагородили також і ветерана легкої атлетики Олега Федорка, який цьогоріч вкотре став чемпіоном Європи в категорії 60+.

"Я з 2007 року в спорті. За цей час встановив 4 світових рекорди в категорії 60+. Звісно, це не легко. Займаюся 4-5 разів на тиждень. Але результат того вартий",

— розповідає легкоатлет.

Загалом сертифікати на 2000, 20000 та 30000 гривень отримали майже двадцять спортсменів, які зарекомендували себе на різного рівня змаганнях.

нагороди, спорт, міськрада

За темою:

  • Орден "Золота Зірка" отримала родина полтавського добровольця
  • Нові нагороди військовим називатимуться "Захисник України — Герой міста Полтава"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.