08:45 22.01 496
Депутат Полтавської облради, віцемер Кременчука Дмитро Кравченко звернувся з офіційним депутатським запитом до голови облради Олександра Біленького через критичну нестачу піноутворювача в підрозділах рятувальників
У зверненні йдеться про те, що рятувальники регіону працюють в умовах підвищеного навантаження, зокрема під час ліквідації пожеж на промислових об’єктах, підприємствах із підвищеною небезпекою, складах паливно-мастильних матеріалів та у житловому секторі.
За словами депутата, ефективне гасіння таких пожеж неможливе без достатніх запасів піноутворювача.
Його дефіцит суттєво ускладнює роботу підрозділів ДСНС, знижує ефективність пожежогасіння та створює додаткові ризики для життя і здоров’я рятувальників та мешканців області.
У зв’язку з цим Дмитро Кравченко закликав розглянути питання забезпечення підрозділів ДСНС піноутворювачем як першочергове та винести його на найближче засідання профільної постійної комісії Полтавської обласної ради.
Кому на Полтавщині роздають “Пакунки тепла”
15:00 27.02