ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:44 06.01


КрАЗ експортуватиме шасі до тропічної Африки

Кременчуцький автомобільний завод уклав контракт на поставку шасі всюдиходів КрАЗ-6322 до Африки. Країну і замовлення на підприємстві приховують.

Першу партію КрАЗ-6322 з односкатним ошинуванням коліс кременчужани надіслали до покупців ще напередодні Нового року. Кількість одиниць техніки та країну-замовник на підприємстві не називають через комерційну таємницю. Але відомо, що прилади керування автомобілів розташовані не з лівого боку, як прийнято у нас, а з правого.

Крім того, замовник вимагав деяких додаткових змін, серед яких такі, що відрізняють шасі від інших з цієї серії. Серед них - наявність рами зі зниженим розташуванням заднього буксирного приладу, стяжної балки ресор з вигином, широкопрофільних шин в тропічному виконанні та багато іншого.

Модель КрАЗ-6322 користується популярністю у країнах СНД, найбільше - у Казахстані та Туркменістані. Навіть РФ, попри намагання повністю відмовитися від українського товаровиробника, не може собі дозволити повністю ліквідувати співпрацю із Кременчуцьким автозаводом. Адже КрАЗ-6322 - дуже зручна для нафтогазової галузі.

Також на її базі влаштовують мобільні установки для командних пунктів, автоцистерн, ремонтних майстернень та іншого.

Анна СОЛТОВСЬКА

експорт, Краз, Кременчук, Африка, Полтавщина, економіка, машина, шасі

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.