ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 05.12


КрАЗ показав власні військові розробки в Єгипті

В Єгипті стартувала масштабна міжнародна виставка з питань оборонної промисловості EDEX-2018 (Egypt Defence Expo). ПрАТ "АвтоКрАЗ" – серед українських експонентів заходу, пропонував на виставці останні свої військові розробки. 

У їх числі – макети автомобілів КрАЗ-Фіона та прототипу важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV, інша рекламна продукція національного виробника, розміщена на стенді ДП "Укроборонсервіс", який представляє українські підприємства ВПК, повідомляє прес-служба "АвтоКрАЗ" .

Урочисто відкрив "EDEX-2018" Президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі. За даними організаторів, участь у виставці беруть 373 єгипетські та іноземні компанії оборонної галузі із 41 країни світу. У дні проведення виставки очікуються десять міністрів оборони, сім начальників генеральних штабів і вісім міністрів оборонної промисловості різних країн.

Слід зазначити, що Єгипет – країна, з якою у Кременчуцького автозаводу давні міцні зв’язки. КрАЗи тут добре знають, люблять і вміють із ними працювати, модифікуючи під свої потреби. У різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту майже 4000 автомобілів КрАЗ різних моделей та модифікацій. Машини зарекомендували себе як проста в експлуатації, надійна та витривала техніка. КрАЗи служать в Єгипті вже більше півсторіччя, їх бездоганна робота у важких природно-кліматичних і дорожніх умовах сприяє продовженню співпраці споживачів Єгипту та українського виробника вантажних авто.
 

КрАЗ, авто, транспорт, Єгипет, виставка, співпраця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.