ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 01.06


КрАЗ презентував нові автоцистерни для військових

Кременчуцьким автозаводом виготовлені нові автоцистерни на шасі всюдиходів КрАЗ-5233ВЕ та КрАЗ-6322. Автомобілі призначені для транспортування і короткочасного зберігання питної води в польових умовах.


Національний виробник — КрАЗ — йде назустріч пропозиціям та побажанням військових, які для більш ефективного виконання поставлених завдань бачать серед свого оснащення різну спецтехніку. Підприємством враховано досвід застосування такої техніки в зоні військового конфлікту на сході країни, у тому числі використання базового шасі з компонуванням "кабіна за двигуном", що дозволить зберегти життя особового складу при непередбаченому наїзді на вибухові предмети.

Кременчуцьким автозаводом виготовлені нові 5-ти та 9-кубові автоцистерни на шасі всюдиходів. Повнопривідні автомобілі КрАЗ-5233НЕ та КрАЗ-6322, як бази під встановлення цистерн, вибрано не випадково. Вони - найкращі у прохідності, тому автоцистернам не важко буде виконати доставку питної води до будь-якої точки призначення в будь-яких дорожніх та екстремальних умовах, що часто виникають у військових частинах та на передовій. Високу прохідність автомобілю забезпечує  широкопрофільна шина із системою централізованої підкачки та потужний 330-сильний двигун. А надійність усьому спецвиробу – надзвичайно міцна рама, у конструкції якої застосовані лонжерони з гарячекатаного швелера. Вона також є ідеальною основою для кріплення будь-якого типу обладнання.

КрАЗ, авто, транспорт, війна

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.