ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:18 06.06


КрАЗ виготовив партію нових автомобілів для Азії

Партію оригінальних повнопривідних автомобілів виготовлено Кременчуцьким автозаводом для однієї з країн Південно-Східної Азії. За нашими даними, мова про Індонезію.


Отже, 12-кубові самоскиди КрАЗ-65032 та шасі-контейнеровози КрАЗ-63221 у тропічному кліматичному виконанні, згідно технічного завдання замовника, створені для надважких умов експлуатації – будівельних робіт на узбережжі, в основному, в агресивному середовищі, "по пояс" у морській воді, повідомляє прес-служба підприємства.

Обидві моделі мають правостороннє розташування органів управління, тропічне кліматичне виконання. Враховуючи специфіку роботи, система випуску відпрацьованих газів у цих самоскидів та шасі має відвід вихлопних газів вгору через глушник, встановлений за кабіною з лівого боку. Усі рознімні з’єднання – герметичні, система охолодження – із алюмінієвим радіатором без шторки, шини – у тропічному виконанні, без ЦПШ. Герметичні фари асиметричні для лівостороннього руху.

Лакофарбове покриття машин також "тропічне", воно стійке до впливу морської води з підвищеним вмістом солі. При цьому застосована спеціальна технологія фарбування.

У самоскида КрАЗ-65032, призначеного для перевезення вантажів по дорогах та бездоріжжю, платформа підвищеної міцності.
Шасі-контейнеровоз КрАЗ-63221 призначений для перевезення 20-футового контейнера і буксирування причепу по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості. Обладнаний краном-маніпулятором для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Наприкінці минулого тижня представники замовника інспектували виготовлені вантажівки. Наразі партія машин готується до відправлення закордон.

Республіка Індонезія — країна в Океанії та Південно-Східній Азії, яка є найбільшою острівною державою у світі. Столиця —  Джакарта. Населення — близько 250 мільйонів осіб. Вирізняється значним етнокультурним розмаїттям.

бізнес, автопром, Азія, КрАЗ,

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.