ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 14.01


КрАЗ виготовив унікальні спецмашини для вітчизняного замовника

Компанія "АвтоКрАЗ" повідомила про те, що виготовила оригінальні спецмашини для вітчизняних замовників.

Замовлення на партію оригінальних спецмашин 6х4 із краном маніпулятором "АвтоКрАЗ" отримав ще в минулому році, вигравши тендери на "ProZorro". Два автомобіля не так давно вже вирушили до покупців – до Краснограду Харківської області на підприємство теплових мереж та у Київ, до ДП "Укрметртестстандарт", інформує прес-служба ПАТ "АвтоКрАЗ".

Спецобладнання виробництва "Заводу спеціального обладнання" (Іркліїв, Черкаська область) базується на бортовому автомобілі КрАЗ-6511В4 нового перспективного покоління безкапотних автомобілів. Комплектація машин – стандартна: 375-сильний двигун Євро-5, механічна КПП. Металева бортова платформа в розмірі 7,5х2,6х0,65 м.

Крани-маніпулятори PALFINGER, максимальною вантажопідйомністю 3100 кг, мають виліт стріли 9,6 м, момент підйому – 75 кНм, кут повороту – 400 градусів; повнофункціональний пульт управління з обох сторін, вантажопідйомність на кінці стріли – 720 кг, гідравлічну систему захисту від перевантаження, кнопку аварійного вимкнення. Спецмашини, практично однакові із функціонала та комплектності, відрізняються монтажем крана-маніпулятора, виконаного, на вимогу замовників, на задньому звисі рами і за кабіною автомобіля.

Ще один аналогічний автомобіль знаходиться у виробництві і після виконання всіх передпродажних процедур буде відправлений замовнику з Вінниці.

транспорт, КрАЗ, виробництво, новинка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.