ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:39 03.01


КрАЗ виграв тендер від Полтавської ОДА

Напередодні нового року ПАТ "АвтоКрАЗ" виграло тендер на поставку полтавському регіону партії комунальної спецтехніки.

ПАТ "АвтоКрАЗ" Костянтина Жеваго виграв тендер, оголошений управлінням житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Він передбачає поставку комунальної техніки трьом містам Полтавcкой області — Кременчуку, Горішнім Плавням і Гадячу. Це перша в сучасній історії КрАЗу масштабна взаємодія з Полтавською ОДА щодо забезпечення регіону новою спецтехнікою за бюджетні кошти.

До Кременчука надійдуть три комунальні машини. КАТП-1628 отримає два сміттєвоза, а на "Кременчукводоканалі" буде працювати спецмашина КрАЗ-5401 (4х2), додатково обладнана відвалом для збирання снігу.

Автопарк комунального господарства Горішніх Плавнів поповниться каналопромивочним автомобілем КрАЗ-5401 (КП-40) з 8-кубовою цистерною і додатковим снігоочисним відвалом. У Гадяцький район, як і в Кременчук, надійде три одиниці нової спецтехніки. Районна рада порадіє парі новеньких сміттєвозів із боковим завантаженням КрАЗ-5401-Медіум. А місто буде прибирати новий сміттєвоз КрАЗ-5401 із бічним завантаженням, що має 18-кубовий бункер, відвал і грейферний захват.

КрАЗ, спецтехніка, тендер, ОДА, ЖКГ, Костянтин Жеваго

За темою:

  • КрАЗ виготовив унікальні спецмашини для вітчизняного замовника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.