ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 18.07


Кременчуцькі депутати не хочуть автобусів у кредит

17 липня на засіданні постійної депутатської з питань екології депутати Кременчуцької міськради розглядали питання придбання в кредит міських автобусів.

Як пояснив депутатам директор департаменту ЖКГ Іван Москалик, цього року планують придбати 10 міських автобусів і стільки ж наступного, повідомляє Кременчуцька газета.

Ціна питання — 60 млн гривень, гроші планують взяти в кредит під 10 % річних на 5 років. Обов'язкова умова — 20%  виплата з міського бюджету відразу.

Утім, мер Кременчука Малецький хоче нового кредиту – закупити 20 автобусів. 

Депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна зауважила, що згідно з проектом рішення, місто переплачує 11 млн 600 тисяч грн.

«Навіщо нам брати кредити, як ми можемо поступово купувати автобуси. Ось наприклад, на ті гроші, які переплачуємо, купити два», — зазначила вона.

Член комісії, депутат Сергій Костромінов поцікавився, до яких пір місто братиме кредити (для покупки тролейбусів, будівництва котельних, сміттєпереробних ліній, тощо).  Та відповіді конкретно не отримав. Не отримала достатньо голосів прпопозиція Оксани Піддубної зняти питання на доопрацювання.

Тож тепер чи брати кредит на покупку нових автобусів для КАТП-1628 розглядатимуть на сесії міськради.

 

Автобуси, Кременчук, громадський транспорт, депутати

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.