ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:13 12.06


Кременчуцькі круасани підкорили французів

Відтепер кондитерські вироби кременчуцького бренду "Лукас" можна спробувати вже у сорока двох країнах світу, включаючи Францію.

Франція асоціюється з коханням, Ейфелевою вежею і гастрономічним символом — круасанами. Повітряний круасан у вигляді півмісяця завжди був традиційним французьким сніданком. Кондитерська компанія "Лукас" вийшла на французький ринок саме з круасанами. Як повідомили у компанії, для них велика честь та гордість здійснювати поставку круасанів і вушок саме до Франції, адже там живуть законодавці мод на ці ласощі.

Французькі партнери відразу відзначили відмінну якість наших виробів. З огляду на велику конкуренцію серед виробників і зростаючі вимоги покупця до якості і безпеки продукції, на підприємстві впроваджені сучасні системи контролю якості і здійснюється постійна робота по їх вдосконаленню. Щорічно виробництво проходить незалежний аудит, висновки якого свідчать про дотримання працівниками підприємства встановлених вимог щодо випуску якісної та безпечної продукції

 — повідомляє прес-служба компанії.

 

бізнес, Лукас, Франція, солодощі, круасан, експорт

За темою:

  • Огляд найкращих мобільних додатків букмекерських контор
  • Чотири з десяти найкращих агрохолдингів України працюють на Полтавщині
  • Фіндиректор "Ferrexpo" продав 150 тисяч акцій компанії до обвалу курсу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.