ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:00 01.09


Кременчуцьким реабілітаційним центром для атошників зацікавилася вся Україна

Кременчуцьким реабілітаційним центром для учасників АТО зацікавилася вся Україна, але міська влада Кременчука до кінця не довела питання створення повноцінного центру реабілітації.

 Як депутатам міськради і журналістам розповіла керівник громадської організації «Сім'ї загиблих учасників АТО в Полтавській області» Таїсія Білоус, Кременчуцьким реабілітаційним центром реабілітації та адаптації учасників АТО, членів їх сімей та тимчасово переміщених осіб зацікавилася вся Україна.

Білоус зазначила, що відвідала в Тернополі зліт матерів загиблих в зоні АТО Героїв України та поділилася досвідом роботи з реабілітації учасників АТО.

У Кременчуці до учасників АТО відносяться на належному рівні. Навіть на Західній Україні немає такого ставлення, а в Одеській області їм взагалі відповідають - ми вас туди не посилали ... Величезну зацікавленість викликав наш реабілітаційний центр. Багато з них були здивовані, що наші учасники АТО і на екскурсії їздять і по 100 тис грн сім'ям загиблих дали і багато іншого. Деякі регіони вже заявили, що приїдуть до нас в реабілітаційний центр на ознайомлення і перейматимуть досвід ,

- сказала Таїсія Білоус.

При цьому вона висловила жаль, що міська влада Кременчука не довела питання створення повноцінного центру реабілітації, пише Кg.ua.

Питання офіційного створення комунального Центру реабілітації та адаптації учасників АТО, членів їх сімей та тимчасово переміщених осіб нині зависло, через звільнення з посади керівника Департаменту соцзахисту ініціатора створення такого центру - Володимира Полякова.

 

реабілітація, Кременчук, АТО

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.