ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 15.01


Кременчуцьких підлітків змусили стати на коліна за жарт зі скульптурою Бабаєву 

У соцмережах поширили історію про двох 17-річних кременчужан, які спочатку невдало пожартували у парку Бабаєва, а потім просили вибачення на колінах у родичів екс-мера. 

Усе почалося з того, що підлітки пофотографувалися з пам’ятником, надівши на нього маску. Дехто обурився такою поведінкою, дехто назвав це невдалим, але все ж таки жартом. Хвилю гніву на підлітків спрямували деякі місцеві ЗМІ, назвавши їх дії "знущанням", інформує "Телеграф".   

Кілька днів потому у мережі з’явилося відео, на якому серед білого дня двоє хлопців стоять перед скульптурою на колінах та просять вибачення у родичів Олега Бабаєва та всіх інших, кого образив їх вчинок. Подію прокоментував начальник Кременчуцького відділу поліції Сергій Терела на прес-конференції 15 січня. За його словами, батьки підлітків не писали заяви до поліції.

- Хлопці вчинили дрібне хуліганство у парку Бабаєва. Їхні особи встановлені. Але після того, як ми зустрілись із батьками, ті відмовилися йти назустріч і дати нам змогу поспілкуватися з дітьми. Але ми бачимо, що хлопці вибачаються. І тут непедагогічний такий крок – поставити їх на коліна. Дана подія зареєстрована в Кременчуцькому відділі поліції. Проводиться перевірка за даним фактом, чи не було там булінгу, чи не було примусу. Камери відеоспостерження там є — ми все побачили: що там відбулося, як там все відбулося. Одразу хочу сказати, що насильства там не було у відношенні до дітей, — заявив поліційський.   

Батьки юнаків і самі хлопці ситуацію не коментують.

скандал, діти, пам'ятник, Кременчук, булінг

За темою:

  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Чиновник із Полтавщини "замовив" бізнесмена за 5000 доларів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.