ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:10 20.06


Кременчуцьких залізничників хочуть покарати за страйк

Черговий "італійський страйк" може завершитися для кременчуцьких залізничників неприємностями.

Сьогодні зранку Вільна профспілка машиністів локомотивного депо  “Кременчук “ разом із машиністами  локомотивному депо розпочали так званий “італійський страйк”.

Причиною акції  є незадовільний технічний стан рухомого складу та забезпечення його запчастинами, а також низький рівень зарплат працівників.

Та, головною вимогою страйкарів є підняття зарплати залізничникам на 100%. За інформацією профспілки, сьогодні не виїде жоден  локомотив з депо, доки це питання не вирішать.

Нагадаємо, форма "італійського страйку “ полягає в граничному виконанні співробітниками підприємства своїх посадових обов'язків.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко на своїй сторінці у соцмережі заявив: намагання блокувати залізничні колії каратиметься у рамках закону максимально жорстко.

"Жодні вантажі, які мають походження з Російської Федерації, не проходять по коліям Полтавщини. Наша залізнична дорога є стратегічно важливою для оборони держави. Тому будь-які намагання втрутитись в її роботу несуть загрозу для області та є посяганням на територіальну цілісність України”, – йдеться у його дописі.

.

депо, італійський страйк, залізничники

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.