14:42 21.01

"Кременчук" із бійкою поступився "Дженералз" однією шайбою в центральному матчі туру. ВІДЕО

У матчі 15 туру хокейної Екстраліги "Кременчук" поступився 2:3 на виїзді конкуренту у в боротьбі за медалі київському "Дженералз", виграючи після першого періоду 0:2.

У центральному матчі 15 туру хокейної Екстраліги на льоду київського Палацу спорту "Дженералз" переграв "Кременчук". Це був матч другої і третьої команд чемпіонату, який у підсумку може вплинути на розподіл призових місць.

У першому періоді господарі відкрили рахунок у першій же атаці, а за хвилину подвоїли перевагу. Одну шайбу кияни відіграли в другому періоді.

У заключній фазі гри "Дженералз" у більшості зрівняли рахунок, а на 50-й хвилині вийшли вперед. Третій період запам'ятався ще й бійкою.

Після цієї гри відставання "Кременчука" від "Донбасу" і "Дженералз" склало відповідно сім і п'ять очок.

"Дженералз" - ХК "Кременчук" - 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

"Дженералз": Селіверстов. Татаренко - Побєдоносцев, Толкунов - Афанасьєв, Боєвих - Скрипець, Мельников - Шпак. І. Савченко - Шаманський - Слюсарь, Кіча - Гніденко - Караульщук, Безуглий - Вал. Алексюк - Тимченко, Коляда - Секірко - А. Дворник.

"Кременчук": Шевчук (до 58:34). В. Романенко - Ден. Ісаєнко, Дегтярьов - Сірченко, Васильєв - Варивода, Жовнир - Кротов. Луговий - Карпенко - Лисак, Підгурський - Чернишенко - Бойков, Янішевський - Т. Гриценко - Петранговський, Микулко - Костюк - Качмар.

Голи: 0:1. Луговий (Ден. Ісаєнко, 0:25), 0:2. Т. Гриценко (Янішевський, Петранговський, 1:26), 1:2. І. Савченко (Шаманський, Слюсарь 32:35), 2:2. Слюсарь (І. Савченко, Побєдоносцев, 44:10 - більш.), 3:2. Гніденко (Караульщук, Толкунов, 49:02)

Штраф: 30 - 42