ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 09.02


Кременчук потрапив до фіналу конкурсу "Молодіжна столиця України"

8 лютого у Києві оголосили фіналістів національного конкурсу "Молодіжна столиця України". Кременчук увійшов до десятки найкращих.

Ініціаторами конкурсу є Мiнiстерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics та Національна Молодіжна Рада України.

На участь у конкурсі надійшло більше півсотні заявок. 8 лютого відбулося засідання Наглядової ради конкурсу, де було обрано 10 міст-фіналістів.

До них увійшли: Кременчук, Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків

.

Національний конкурс “Молодіжна столиця України” поводиться за ініціативи Міністерства молоді та спорту, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України, при підтримці  Асоціації міст України.
 
Головна мета Конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
 
Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводять в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.
 
Представники цих міст матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і оберуть місто-переможця конкурсу. Цей захід відбудеться 16 лютого о 14.30 у приміщенні простору “HUB 4.0” за адресою: пров. Ярославський, 1/3, м. Київ.
На засідання запрошують представників міської влади та молоді (до 3-х осіб) з можливістю виступити з презентацією про те чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2018 року.
Усі охочі зможуть переглянути засідання Наглядової ради в онлайн режимі на офіційному сайті конкурсу youthcapital.org.ua.
конкурс, Кременчук, молодіжна столиця,

За темою:

  • Музикантів запрошують на фестиваль-конкурс "Барви Полтави"
  • Полтавців запрошують взяти участь у міжнародному фотоконкурсі
  • Полтавці обрали кращий дитячий малюнок до Дня Вчителя
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.