ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 20.12


Кременчук став першим містом України, де презентували ліберальне оподаткування

У Кременчуці у рамках презентації концепції проекту Ліберального податкового кодексу було підписано Меморандум про співпрацю виконкому міськради із всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України".

Підписантами виступили міський голова Кременчука Віталій Малецький та президент  ВГО "Асоціація платників податків України" Григорій Катамадзе.
Малецький наголосив, що наразі  реформи в системі  оподаткування в частині зменшення податкового навантаження на представників приватного сектору бізнесу вкрай  необхідні. За умови прийняття таких на місцях з’являться додаткові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу, створення додаткових робочих місць, що, в свою чергу, позитивно вплине на дохідну частину міського бюджету.
Цього року міська влада надала підтримку своїм підприємствам різного сектору бізнесу в якості понижуючого коефіцієнту сплати  земельного податку. Статистика економічних показників показує правильність такого рішення, оскільки дохідна частина міської казни за поточний період збільшилася на 150 млн гривень. Ці гроші були направлені на ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту

- заявив Малецький.
Разом із тим мер зауважив, що цих коштів недостатньо, тому що в  місті чимало нагальних проблем і амбітних проектів.
Зараз розглядається питання щодо подовження дії понижуючого коефіцієнту сплати земельного податку на наступний бюджетний рік. Окрім того, територіальні громади чекають обґрунтованого формування податкової бази, яка наразі на державному рівні остаточно не визначена

— підкреслив мер, якого цитує kremen.today.

Григорій Катамадзе у свою чергу зауважив, що Кременчук є  одним із найбільших платників податків Полтавщини і першим містом в  Україні, де відбувається презентація проекту Ліберального податкового кодексу. Він наголосив, що проект Ліберального податкового кодексу України до кінця квітня 2017 року має бути презентованим у різних регіонах держави, де вивчатиметься думка громади, представників бізнес-структур стосовно пом’якшення системи оподаткування, а саме - зменшення податку на додану вартість в умовах електронного адміністрування, плати за землю, особливості нарахування та сплати податку на нерухомість. За умови прийняття Верховною Радою Ліберального податкового кодексу, цей документ може вступити в дію з 1 січня 2018 року.

оподаткування, проект, Ліберальний податковий кодекс, Віталій Малецький

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.