12:03 08.12

"Кременчук" удруге поспіль переміг із великим рахунком. ВІДЕО

У черговому матчі 25 туру чемпіонату Української хокейної ліги ХК "Кременчук" на арені "Айсберг" розгромив столичних "Дженералз" 10:0.

Нагоду першими відкрити рахунок у матчі мали гості, проте шайба після кидка колишнього нападника "Кременчука" Олексія Костюка влучила в каркас воріт. Саме цей епізод став у виконанні киянин чи не найнебезпечнішим у першому періоді. Натомість, кременчужани зуміли не лише створити більше небезпечних моментів біля воріт молодого Антона Дороша, а й закинути три шайби. У воротах столичних хокеїстів свої "автографи" залишили Артем Гніденко, Ілля Коренчук та Володимир Варивода.

На початку другої двадцятихвилинки "Дженералз" мали подвійну чисельну більшість – майже дві хвилини підопічні Олександра Сеуканда, який напередодні відсвяткував свій 66-й день народження, грали вп’ятьох проти трьох гравців "Кременчука". Однак кількість не перейшла в якість. У середині періоду господарі довели рахунок до 4:0, а наприкінці другого ігрового відрізку двічі реалізовували чисельну більшість, завдяки влучним кидкам Гніденка та Гриценка.

У заключному періоді кременчужани продовжили побиття свого суперника. Глядачі побачили ще чотири шайби, три з яких провела перша ланка нападу Слиш - Кузьмік - Коренчук.

Завдяки цьому тріумфу команда Дмитра Підгурського продовжила свою домашню переможну серію до десяти матчів. Тепер на команду чекає двотижнева пауза, викликана участю національної збірної України у Єврочелленджі у Польщі з 15 по 17 грудня. На підготовчий збір головний тренер збірної Олександр Савицький викликав 12 гравців хокейного клубу "Кременчук" – найбільше серед усіх клубів Української Хокейної Ліги. Це воротарі - Едуард Захарченко, Михайло Шевчук, захисники - Володимир Варивода, Володимир Романенко, Олексій Мельников, Дмитро Ігнатенко та нападники - Сергій Кузьмік, Владислав Гаврик, Севастян Карпенко, Георгій Кіча, Юрій Петранговський, Дмитро Чернишенко.

Ще троє хокеїстів кременчуцького клубу – Микита Петленко, Артем Шиманський та Дмитро Чорний - були викликані до лав молодіжної збірної, яка вестиме підготовку до чемпіонату Світу у Дивізіоні 1Б, що відбудеться з 11 по 18 грудня в Угорщині.

Останній свій поєдинок у цьому році ХК "Кременчук" проведе 22 грудня у Броварах, де зустрінеться з "Дженералз".

ХК "Кременчук" – "Дженералз" 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)

Шайби: 1:0 - Гніденко (Кірющенков, Ігнатенко), 08:26. 2:0 - Коренчук (Кузьмік, Слиш), 10:17. 3:0 - Варивода (Коваленя, Гриценко), 18:53. 4:0 - Мельников, 38:35. 5:0 - Гніденко (Гаврик, Кірющенков) – більш., 44:16. 6:0 - Гриценко (Коваленя, Петранговський), 49:47 – більш. 7:0 - Кузьмік (Слиш, Коренчук), 44:43. 8:0 - Кузьмік (Коренчук, Слиш), 47:23. 9:0 - Дегтярьов (Коренчук, Башко), 50:39, 10:0 - Кірющенков (Ігнатенко, Гаврик), 54:34.

"Кременчук": Захарченко. Дегтярьов - Башко, Слиш - Кузьмік - Коренчук, Ігнатенко – Ісаєнко, Кірющенков - Гніденко - Гаврик, Романенко - Варивода, Петранговський - Гриценко - Коваленя, Мельников - Савицький, Чернишенко - Карпенко – Кіча.

"Дженералз": Дорош. Скрипец – Татаренко, Овчинніков – Костюк – Єловіков, Боєвих – Порупа, А. Дворнік – М. Дворнік – І. Дворнік, Черемнов – Козачук, Крикун - Орлов – Шапіро.