ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 15.11


Кременчужан просять долучитися до створення бренду міста

Проєкт створення бренду міста призначений для залучення різних груп громадськості з метою формування образу міста, який відобразить його різноманітність, унікальність та потенціал.

Одним із ключових етапів проекту є проведення опитування, яке дозволить вивчити відношення різних груп населення до міста.

 

Кременчужан закликають долучитися до опитування за посиланням.

 Участь — анонімна, і отже кожен може внести свій вклад у майбутнє Кременчука. 

Про це повідомляє Інститут розвитку Кременчука.

Проєкт реалізується в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – агенція OCB Agency.

Зміст публікації є виключною відповідальністю OCB Agency і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

 

бренд міста, Кременчук

За темою:

  • На Полтавщині оголошують трьохмісячник чистоти
  • Нічна атака дронами: на Полтавщині спалахнула пожежа
  • На Полтавщині відкривається виставка про українців, які пережили полон
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.