ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 14.01


Кременчужан запрошує до своїх лав добровольчий курінь

Кременчуцький добровольчий курінь готується до оборони і запрошує до своїх лав патріотів. У ДФТГ говорять про значні проблеми з матеріальним забезпеченням і сподіваються на допомогу територіальних громад району.

Із самого початку повномасштабної війни з росією на Кременчуччині за власної ініціативи патріотично налаштованих громадян почали створювати добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ). Разом із військовослужбовцями ЗСУ та Нацгвардії вони готувались до оборони Кременчука та всього району. За перше півріччя минулого року було створено 8 ДФТГ: 5 – у Кременчуці та по одній – у Горішніх Плавнях, Семенівці та Кам’яних Потоках.

Проте у листопаді командування ЗСУ прийняло рішення реформувати систему управління добровольчими формуваннями та залишило у кожному районі по одній базовій ДФТГ, до якої могли приєднатися в якості структурних підрозділів інші ДФТГ, що розформовувалися. Таким чином поліпшувалося управління добровольчими формуваннями в усій країні. На Кременчуччині таким базовим формуванням було визначено ДФТГ №3, у складі якого перебувало найбільше колишніх військових та добровольців, що мали реальний бойовий досвід. Зокрема, учасники АТО/ООС та ветерани війни в Афганістані.

Варто зазначити, що добровольчі формування територіальних громад – це передбачені законом військові загони, які створюють за власною ініціативою та за згоди органів місцевого самоврядування і територіальних органів військового управління патріотично налаштовані громадяни. Вони об’єднують добровольців, які не є військовослужбовцями, але готуються до того, щоб зі зброєю в руках зустріти ворога та дати йому гідну відсіч. Добровольці не отримують зарплати від держави, а матеріально-технічне забезпечення таких формувань цілком покладається на територіальні громади.

Журналісти «Кременчуцького Телеграфа» бували на навчальних стрільбах ДФТГ №3 у жовтні та на прийнятті присяги добровольцями ДФТГ Кам’янопотоцької територіальної громади у вересні. Ми вирішили продовжити досліджувати цю тему та запросили на інтерв’ю командира єдиного ДФТГ району – Кременчуцького добровольчого куреня, сформованого на базі ДФТГ №3, Андрія Анатолійовича Чуйка.

Нагадаємо, що командир ДФТГ №3 був обраний на зборах цього формування, а після проведення спеціальної перевірки правоохоронними органами призначений на посаду наказом Командувача Сил територіальної оборони ЗСУ. Після цього він отримав право проводити набір добровольців у ДФТГ та готувати їх до виконання завдань за призначенням

оборона, Кременчук

За темою:

  • Торік на Полтавщині діагностували 44 випадки туберкульозу
  • Родинам загиблих воїнів передали державні нагороди
  • Ізраїльський фахівець допоміг у Полтаві з реабілітацію ветеранів війни
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.